AKTUALITY

Koupaliště Miroslav zahájilo koupací sezonu pro rok 2023 v pátek 23. 6. Otevírací doba od 10 do 20 hodin. Přijďte si užít horkých dnů u vody na našem koupališti v Miroslavi. Příjemný relax v přírodním prostředí zaručen.

SO 1.7. MYŠKA PATTIE NA VLNÁCH DOBRODRUŽSTVÍ Francie 95 min. – PAnimovaná komedie. Když stárnoucí hrdina Jason naštve starověkého boha Poseidona, tak má zaděláno na pořádný malér. Naštěstí mu pomůže neposedná myška Pattie a její neohrabaný kočičí kamarád Sam.

Děkujeme Vám za Váš zájem trávit u nás dovolenou. Všechny termíny až do 16.9. 2023 jsou plně obsazeny. Pokud byste chtěli dojet ochutnat místní burčák a strávit u nás začátek podzimu, tak nás neváhejte kontaktovat.

Již tuto sobotu, 22.1.2022 pořádá Vinařství 7era v Bohuticích zabijačku. Přijďte na ovárek přímo z kotle, zabijačkové výrobky, svařák nebo jen tak na skleničku vína spojenou s atmosférou domácí zabíjačky. Večer si můžete dát maso přímo z udírny, nebo jen tak posedět s přáteli u skleničky dobrého vína. Těšíme se na vás.

SILVESTR

02.11.2021

Chcete oslavit příchod Nového roku v kraji vína? U nás můžete slavit od 31.12.2021 do 2.1.2022 za cenu 10.900,-Kč. Cena zahrnuje místní poplatek, povlečení a ručníky a 5 litrů vína od jednoho z místních vinařů. Spotřeba elektřiny, plynu a dřeva do krbu bude vyúčtována na konci pobytu. Kauce 3.000,- je splatná v hotovosti při příjezdu a bude vrácena...

Udělejte si čas v sobotu 21.8.2021 na 9.ročník oblíbené cyklistické akce Expedice za Sousedy po krásách , vinařstvích, hospůdkách a jiných zajímavostech našeho kraje. V cíli Vás bude čekat skvělé občerstvení, kulturní program i losování cyklopasů. Vše začíná a končí v obci Kubšice (od nás vzdálené necelé 2km)

Dočkali jsme se a máme tu zase po roce výborný burčák. Zakoupit si ho můžete u našich vinařů Lenky Palkovičové a Pavla Matouše.

Kapela Túfaranka ze Šakvic dne 22.8.2020 v 16.00 hodin zahájí sváteční odpoledne dvouhodinovým koncertem dechové hudby a pokračuje hrou k tanci a poslechu formou zábavy až do půlnoční hodiny.
Samozřejmostí bude bohaté občerstvení, výborná zábava a večerní překvapení 😲
Mimo jiných dobrot se můžete těšit na výběr kvalitních vín z vinařství Švarc a...