FILMOVÉ LÉTO v MIROSLAVI

04.07.2023

Letní kino MIROSLAV 

SO 1.7. MYŠKA PATTIE NA VLNÁCH DOBRODRUŽSTVÍ Francie 95 min. – PAnimovaná komedie. Když stárnoucí hrdina Jason naštve starověkého boha Poseidona, tak má zaděláno na pořádný malér. Naštěstí mu pomůže neposedná myška Pattie a její neohrabaný kočičí kamarád Sam.

PÁ 7.7. PRINCEZNA ZAKLETÁ V ČASE 2 ČR 134 min. – PFantasy pohádka o mladé alchymistce, která získá zakázanou kouzelnou moc a tím dokáže částečně ovlivňovat tok času. Hrají: Natalia Germani, Eliška Křenková, Marek Lambora, Karel Dobrý a Vojtěch Kotek.

SO 8.7. TŘI MUŠKETÝŘI: D´ARTAGNAN Francie 121 min. – PJeden za všechny! Všichni za jednoho! Dobrodružný historický příběh plný intrik, lásky, vášně, přátelství a zrady. Dosud nejdražší projekt francouzské kinematografie. Hrají: Francois Civil, Eva Green a Vincent Cassel.

PÁ 21.7. SUPRÁKOVI Norsko 76 min. – PRodinný animovaný film o jedenáctileté Hedvice, která musí náhle vystřídat svého otce v práci superhrdiny, ale přitom nemá vůbec žádné super-schopnosti.

SO 22.7. DUNGEONS & DRAGONS: ČEST ZLODĚJŮ USA 134 min. – PDobrodružná fantasy komedie je filmovým zpracováním jedné z nejoblíbenějších her – Dračí doupě. Hrají: Chris Pine, Michelle Rodriguez, Hugh Grant, Sophia Lillis a Justice Smith.

PÁ 28.7. MAVKA: STRÁŽKYNĚ LESA Ukrajina 90 min. – PAnimovaná fantasy pohádka. Lesní víla Mavka musí čelit těžké volbě mezi láskou a svou povinností. Zamiluje se totiž do obyčejného kluka Lucase, který ji okouzlí svojí hudbou.

Začátky představení po setmění cca ve 21.30 hodin.Cena vstupného 100,- Kč.

Většina zahraničních filmů je dabovaná.Změna programu vyhrazena!

Přístupnost filmů: (P– přístupný všem, NV – nevhodný + rok, NP – nepřístupný + rok)!